Prázdniny s kontingenčnou tabuľkou

Obsah školenia

Školenie začína teoretickým vysvetlením čo je to kontingenčná tabuľka a čo je agregácia, na akých princípoch fungujú kontingenčné tabuľky a aké dáta spracovávajú. Postupne účastník školenia nadobúda informácie na báze praktických ukážok, spôsoby výpočtov v kontingenčných tabuľkách a spôsoby ich zobrazenia, vytváranie zlúčených polí, definovanie vypočítavaných polí, práca s vypočítavanými položkami, zobrazenie kontingenčnej tabuľky a jej nastavenia, práca s formátovaním kontingenčnej tabuľky, vytváranie grafov, práca s filtrami a nastavenie zoraďovania v kontingenčných tabuľkách, vizualizácia dát v kontingenčných tabuľkách, podmienené formátovanie v kontingenčných tabuľkách, vytváranie prepojení medzi kontingenčnými tabuľkami a grafmi, práca s časovou osou v kontingenčných tabuľkách. Školenie končí vytvorením uceleného dynamického prehľadu pozostávajúceho z grafov, grafických prvkov, kontingenčných tabuliek, vizualizácie do podoby Dashboardu.

Cieľová skupina

  • Toto školenie je určené pre začiatočníkov v oblasti práce s kontingenčnými tabuľkami.

Podmienka

  • Vlastný notebook
Rozsah kurzu

4 dni, každý deň 3 hodiny (spolu 12 hodín)

Kategória

Online kurzy

Počet účastníkov školenia

5 - 15

Jazyk

Slovenský

Cena bez DPH

250 EUR za osobu

Možnosť preplatenia cez úrad práce  – Zručnosti pre trh práce.
Zdieľať:
Online kurzy

Telework Process Manager

Telework Process Manager is new managerial profession in any organization enabling their employees to work from their digital workplaces wherever their locations are

Online kurzy

MS EXCEL pre mierne pokročilých

Ovládať a prispôsobovať prostredie a základné funkcie programu. Obsah kurzu tvoria definície a editovanie jednoduchých výpočtov a vzorcov, používanie štýlov, zobrazovanie dát formou grafov, tlač a možnosti tlače.

Leto Plné Vedomosti: Pripoj sa k nám!

Objavte svet nových vedomostí a zručností s našimi letnými kurzami! Ponúkame rôznorodé kurzy, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa v práci. Pripojte sa k nám a strávte leto produktívne a zábavne! Nižšie nájdete zoznam našich kurzov:

Tieto programy vám pomôžu rozvíjať dôležité schopnosti a udržať krok s požiadavkami moderného trhu práce.

Ďakujeme za Vašu registráciu ako hosťa TeleDom

Formulár bol úspešne odoslaný.
Budeme Vás kontaktovať v priebehu 24 hodín.