Propagácia a marketing pomocou sociálnych sietí

Pripojenie na Webinár (Google Meet)

Tvoj nový štart je séria mítingov,  v rámci ktorých okruh odborníkov poradí ako začať podnikať v súčasných podmienkach a ako sa vyvarovať najčastejších chýb?  Porovnanie výhod/nevýhod jednotlivých foriem podnikania,  kde hľadať zdroje na rozbeh financovania a ako si pripraviť kvalitný marketing.

Moderátori:
Jana Karabinoš Fignárová & Olesia Danko

  • Propagácia a marketing pomocou sociálnych sietí – vo štvrtok 17.12.2020 o 17,00 hod
    Ako si vystavať príbeh a prezentovať ho prostredníctvom dostupných kanálov – ako vytvoriť web, prezentáciu produktov a služieb cez sociálne média, ako sa odlíšiť a nájsť svojich zákazníkov čo najefektívnejšie, čo sú aktuálne trendy v propagácii cez sociálne siete.

Odkaz webinára:​​​​​​​​​​​​​​ “Len snívať nestačí.”

Ak hľadáš svoje nové uplatnenie alebo plánuješ reštart svojej profesijnej kariéry, práve Tebe je určený projekt Tvoj nový štart  plný odborných informácií a praktických rád, ktoré Ti pomôžu sa zorientovať pri vybavovaní  živnosti, zakladaní s.r.o., či získavaní zdrojov na rozbeh vlastného podnikania.

Ak Vás uvedená problematika zaujala, prípadne viete aj Vy ponúknuť služby, ktoré iným pomôžu pri rozbehnutí nového uplatnenia sa, kontaktujte nás na emailovej adrese: nemcikova@teledom.sk alebo na ChatBote úvodnej stránke webu TeleDom.Online

Ďakujeme, za Vašu registráciu ako Hosť