Tvoj nový štart

Pripojenie na Webinár (Google Meet)

Tvoj nový štart je séria mítingov,  v rámci ktorých okruh odborníkov poradí ako začať podnikať v súčasných podmienkach a ako sa vyvarovať najčastejších chýb?  Porovnanie výhod/nevýhod jednotlivých foriem podnikania,  kde hľadať zdroje na rozbeh financovania a ako si pripraviť kvalitný marketing.

Moderátori:
Jana Karabinoš Fignárová, Mária Ďuričeková, Peter Furmaník, Ing. Rastislav Stolárik, Olesia Danko, Gabriela Nemčíková

 1. Verejný bezplatný webinár Nájdi sa. Návod ako sa vymotať zo všetkých prekážok, aj tých, ktoré si sami kladieme do cesty. Ako začať, ako zistiť v čom som dobrý, ako prekonať strach a problémy a ako získať zákazníka, vyrovnať sa konkurencii a kde hľadať pomoc. Jednoduché nápady a fungujúce návody na prekonanie prvých prekážok a na nájdenie fungujúceho modelu vlastného podnikania.
 2. Séria verejných webinárov zameraných na poradenstvo pri príprave vlastného podnikania
 • Právne aspekty podnikania – vo štvrtok 26.11.2020 o 17,00 hod
  Akú formu podnikania si zvoliť pre konkrétny prípad. Aké majú jednotlivé formy podnikania výhody a nevýhody, aké sú majetkové dopady. Priblíženie práv a povinností vyplývajúcich zo zákonov a ich špecifiká. Spôsob založenia živnosti a právnickej osoby, kde hľadať pomoc a koľko to bude stáť.
 • “Ekonomické aspekty podnikania – ľudskou rečou” – vo štvrtok 03.12.2020 o 17,00 hod
  Akú právnu formu podnikania si zvoliť: živnosť, eseročka, prechod na eseročku. Aké dane, odvody či iné platby sa na každú z týchto foriem vzťahujú. Aké evidencie viesť (účtovníctvo, daňová evidencia, paušálne výdavky). Podnikateľské povinnosti & podnikateľská legislatíva. Ako na DPHčku či služby poskytované a prijaté do/zo zahraničia, prípadne internetové podnikanie.
 • Zdroje financovania – vo štvrtok 10.12.2020 o 17,00 hod
  Hlava plná nápadov, našiel si aj odvahu pustiť sa do podnikania – ale kde na to vziať?  Povieme si aký má byť obsah, forma, štruktúra a význam Podnikateľského zámeru a finančného plánu. Rozoberieme si aktuálne formy štátnej podpory  a aké podmienky musíš ako záujemca o túto formu pomoci  spĺňať. Kto poskytuje úvery a za akých podmienok?  Je to stále málo – tak informácie doplníme aj o tipy, čo sa dá urobiť zadarmo a kde hľadať nové zdroje   financovania …
 • Propagácia a marketing pomocou sociálnych sietí – vo štvrtok 17.12.2020 o 17,00 hod
  Ako si vystavať príbeh a prezentovať ho prostredníctvom dostupných kanálov – ako vytvoriť web, prezentáciu produktov a služieb cez sociálne média, ako sa odlíšiť a nájsť svojich zákazníkov čo najefektívnejšie, čo sú aktuálne trendy v propagácii cez sociálne siete.
 1. Individuálne konzultácie pri zakladaní vlastného biznisu  – platené konzultácie šité na mieru
 2. Praktické návody v oblasti digitálnych zručností – ako vytvoriť potrebné žiadosti, prehlásenia, potvrdenia, kalkulácie, rozpočty .. 
 3. TeleDom služby v rámci ktorých Ti pomôžeme zdokonaliť  digitálne zručnosti – Word, Excel, PowerPoint – Ukážková hodina, ale aj špeciálne jazykové kurzy z nemčiny a angličtiny – Ukážková hodina.

Odkaz webinára:​​​​​​​​​​​​​​

Len snívať nestačí.

Ak hľadáš svoje nové uplatnenie alebo plánuješ reštart svojej profesijnej kariéry, práve Tebe je určený projekt Tvoj nový štart  plný odborných informácií a praktických rád, ktoré Ti pomôžu sa zorientovať pri vybavovaní  živnosti, zakladaní s.r.o., či získavaní zdrojov na rozbeh vlastného podnikania.

Ak Vás uvedená problematika zaujala, prípadne viete aj Vy ponúknuť služby, ktoré iným pomôžu pri rozbehnutí nového uplatnenia sa, kontaktujte nás na emailovej adrese: nemcikova@teledom.sk alebo na ChatBote úvodnej stránke webu TeleDom.Online

Ďakujeme, za Vašu registráciu ako Hosť