Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky a odpovede

Zoznam bude postupne doplňovaný s rozširovaním služieb TeleDom.online a taktiež na základe vašich otázok, ktoré môžete formulovať v Chatbox okne umiestnenom v pravej dolnej časti našich stránok. Môžete nás kontaktovať emailom na: online@teledom.sk alebo aj telefonicky, nonstop: +421 553274402 .

Registrácia je jednoduchá a rýchla. Stačí prejsť do sekcie Kontakt/Registrácia hosťa vyplniť požadované údaje a odoslať registráciu. Pri registrácii vyberte z rozbaľovacieho poľa službu, o ktorú máte záujem.  Registrovaný Hosť TeleDom.online má bezplatné právo:

  • sledovať všetky verejné mítingy
  • prístup k dodatočným informáciam mítingov a kurzov
  • dostáva týždenný Newsletter o udalostiach predchádzajúceho týždňa a prehľad udalostí nasledujúceho týždňa.

Vstup na každé online stretnutie je umožnený iba registrovaným užívateľom. Pred každým stretnutím Vám bude odoslaný link (URL adresa) pre vstup na stretnutie. Kvôli transparentnosti mítingov TeleDom.online žiadame uviesť meno a priezvisko pre komunikáciu medzi lektormi a účastníkmi. Pokiaľ len počúvate, je vhodné mať stlmený mikrofón, aby ste prednášajúceho a ostatných účastníkov nerušili prípadné zvuky z Vášho okolia.

Registrovaný Hosť si môže kúpiť tieto služby pre udalosti, ktoré sú označené ako Privátne – vstup len pre pozvaných užívateľov:

  • KREDIT: nakúpenie časového kreditu pred mítingom. Jeden Kredit = 10€ + DPH. Každý míting má uvedenú hodnotu kreditu. Nakúpené kredity može užívateľ využiť pre viaceré mítingy/akcie.
  • KLUB: nakúpenie práva zúčastniť sa na všetkých mítingoch a cvičeniach digitálnych a jazykových zručností počas jedného mesiaca.
  • ŠPECIÁL: platby za špeciálne služby predom objednané podnikovými a individuálnymi zákazníkmi TeleDom, ako napr. nákup služieb pre skupiny zamestnancov, platby za prezenčné akcie v objektch TeleDom (konferenčné služby, prenájom auditória, obedy a občerstvenie účastníkov školení, ubytovanie v Hoteli TeleDom, atď.)

Platby je možné zaplatiť buď kreditnou kartou alebo bankovým prevodom. Prezenčné akcie v objektoch TeleDom (Timonova ulica 27, Košice) je možné zaplatiť aj v hotovosti.

Kurzy preplácané úradom práce 2024 pre nezamestnaných, zamestnaných, uchádzačov na MD.

Ste pripravení získať nové zručnosti a zvýšiť svoje šance na úspešnú kariéru? Chcete sa zdokonaliť v oblastiach, ktoré sú dôležité pre moderný trh práce? Ak áno, máme pre Vás skvelú správu!

Ďakujeme za Vašu registráciu ako hosťa TeleDom

Formulár bol úspešne odoslaný.
Budeme Vás kontaktovať v priebehu 24 hodín.