Vzdelávajte sa aj v roku 2024 a využite 10% zľavu na kurzy.

Želáme Vám, nech je rok 2024 Vaším rokom osobného a profesijného vzostupu! Radi Vám s tým pomôžeme.

Ak hľadáte spôsob, ako investovať do svojho úspechu, máme pre Vás výnimočnú príležitosť. Zapojte sa do našich kurzov vedených profesionálnym lektorom. 

Kurzy s praktickými ukážkami a situáciami, Vás pripravia na reálne situácie, s ktorými sa vo svojej profesii môžete stretnúť. 

Využite našu ponuku 10% zľavy na kurzy objednané do 31.1.2024. Všetky podrobnosti o jednotlivých kurzoch a termínoch sa dozviete na Prezenčné kurzy | Online TeleDom   

Nezmeškaj túto príležitosť na investíciu do seba, svojho úspechu.

Zdieľať:
Online kurzy

Zabezpečte svoju prácu v Exceli pred nežiadúcim zásahom zo strany užívateľov

Potrebujete zabezpečiť Vašu prácu v Exceli pred neoprávneným, nevyžiadaným zásahom zo strany ostatných užívateľov? Existuje rýchly spôsob, ako nastaviť Váš excelový súbor tak, aby ho mohli Vaši kolegovia komfortne používať bez rizika vykonania neoprávnených, nevyžiadaných zmien, napr. vo Vami vytvorených vzorcoch.

Online kurzy

Prázdniny s kontingenčnou tabuľkou

Školenie začína teoretickým vysvetlením čo je to kontingenčná tabuľka a čo je agregácia, na akých princípoch fungujú kontingenčné tabuľky a aké dáta spracovávajú. Postupne účastník školenia nadobúda informácie na báze praktických ukážok, spôsoby výpočtov v kontingenčných tabuľkách a spôsoby ich zobrazenia, vytváranie zlúčených polí, definovanie vypočítavaných polí.

Leto Plné Vedmostí: Pripoj sa k nám!

Objavte svet nových vedomostí a zručností s našimi letnými kurzami! Ponúkame rôznorodé kurzy, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa v práci. Pripojte sa k nám a strávte leto produktívne a zábavne! Nižšie nájdete zoznam našich kurzov:

Tieto programy vám pomôžu rozvíjať dôležité schopnosti a udržať krok s požiadavkami moderného trhu práce.

Ďakujeme za Vašu registráciu ako hosťa TeleDom

Formulár bol úspešne odoslaný.
Budeme Vás kontaktovať v priebehu 24 hodín.